İnci gibi bir düğün vaat etmişti bize ama olmadı..

İnci gibi bir düğün vaat etmişti bize ama olmadı..

Gecenin organizasyonunu, gelişini gidişini, ilk dansını, pastasını, orkestrasını bir anlamda düzene sokacak ve üzerinizden düğün gecesi yükünü çook ciddi anlamda alacak dürüst, sözüne güvenebileceğiniz bir organizatörün koçluğunu istersiniz. 
 
Bu dakikada önünüze milyonlarca google sayfası açılır ve dalarsınız o sanal dünyaya. İçlerinden  ilk birkaçını gözünüze kestirirsiniz ve görüşmelere başlarsınız. Görüşmeleriniz neticesinde size hem aynı hizmetleri sunacak hem de en ucuz fiyatı veren şirketi seçersiniz ve yolunuza devam edersiniz. 
 
Hiç düşünmezsiniz ucuz etin yahnisinin pahalıya mal olacağını çünkü o inci gibi bir düğün vaat etmiştir size.  
 
Düğün günü geldiğinde gelinlik damatlık giyilmiş, anneler babalar misafirler hazırlanmıştır. Salonunuz ve dahi diğer detaylar ise size önceki görüşmelerinizde anlaşmış olduğunuz üzre inci gibi bir düğün vaat eden organizatörünüz tarafından halledilmiştir. 
 
Son dakikalara yaklaştığınızda her küçük detayın halledildiğini umarak tam da rahatlamışken umulmadık bir tepki ile karşılaşırsınız. Ne? Nasıl? Kim? Niye? Ama? soruları ve haykırışları zaten yerinden fırlamak üzere olan kalbinizi biraz daha zorlamaya başlamıştır. O dakikada yapılacak bir şey yoktur, geri sayım başlamıştır ama size İnci gibi bir düğün vaat eden organizatörünüz otelle birtakım problemler yaşamış olduğu için düğünden tam da bir tık vakit önce otelden kibarca dışarı atılmıştır. 
 
Aklınızda binbir soru, felaket senaryoları, hayalleriniz... İnci gibi bir organizasyon ve profesyonel bir şirket hayaleri tamamiyle yıkılmıştır.  Sözün bittiği noktada yapacak hiçbir şey kalmamıştır. Sahneye çıkılacak, düğün başlatılacak ve start alınacaktır. Eksikler var mıdır? Tabii ki vardır, çok şüphesiz ki, ama muhatap yoktur ortada. Deyim yerindeyse, eksiğiyle gediğiyle düğüne devam edilmelidir. Paralar mı? Uçuup gitmiştir verilmeyen hizmetlere karşılık... 
 
Uzun lafın kısası size İnci gibi düğün vaat eden organizatörlerle anlaşmadan önce, tavsiyemiz şudur ki, o organizatörlerin ne kadar güvenilir ve mekanlar tarafından ne kadar önerilir şirketler olduklarını lütfen sorunuz, araştırınız. Bir organizatör, bir otelden kovuldu ise muhakkak haklı bir nedeni,  bir geçmişi, bir gafı, ayıbı vardır ki oraya alınmıyordur. 
 
Sevgi ve huzur ile kalın...
İnci gibi bir düğün vaat etmişti bize ama olmadı..

Evce Organizasyon

İnci gibi bir düğün vaat etmişti bize ama olmadı..

Adres

Güvenevler Mahallesi Alaçam Sokak No:12/D  Çankaya Ankara

İnci gibi bir düğün vaat etmişti bize ama olmadı..

Telefon

+90 (312) 284 5194
+90 533 270 8433

İnci gibi bir düğün vaat etmişti bize ama olmadı..

E-posta

info@evceorganizasyon.com.tr