Gelin Adayları Dikkat!

Gelin Adayları Dikkat!

       Gelinlik seçiminiz kadar tektaş yüzük seçiminiz de bir o kadar sizin karakterinizi yansıtır. İnsanlar sizi gördüğünde ilk olarak parmağınızdaki yüzüğe bakarlar. İşte o dakika insanların aklından geçenleri hayal dahi edemezsiniz o yüzden yüzük seçimizini yapmadan önce araştırma yapmanızı öneriyoruz. Çünkü o yüzük artık sizin parçanız olacaktır.      

              

                   Yuvarlak Kesim 

             Yuvarlak kesim tektaşa sahip olan kadınlar daha uysal, geleneksel ve yaratıcı insanlardır. Evet aynen benim kişiliğimi yansıtıyot diyorsanız yuvarlak kesim bir tektaş tam size göre bir tercih.

 

                        

                       Prenses ve Zümrüt  Kesim

   Prenses veya zümrüt kesim tektaşa sahip kadınlar ise otoriter olmalarının yanı sıra zekalarıyla dikkat çeken insanlardır. Yok ben otoriter biri değilim otoriterliğin yanından dahi geçemem diyorsanız prenses ve zümrüt kesim tektaşlar pek uygun bir seçim olmayacaktır.

 

   

              Kalp ve Damla Kesim

 Kalp veya damla kesim tektaşa sahip kadınlar duygusal, hassas, nazik, her koşula uyum sağlayabilen insanlardır. Durup dururken ağlayabilen bir yapıya sahipseniz hiç durmayın ve kalp veya damla kesim tektaşınızı hemen alın.

   

 

                                               

 

 

Gelin Adayları Dikkat!

Evce Organizasyon

Gelin Adayları Dikkat!

Adres

Güvenevler Mahallesi Alaçam Sokak No:12/D  Çankaya Ankara

Gelin Adayları Dikkat!

Telefon

+90 (312) 284 5194
+90 533 270 8433

Gelin Adayları Dikkat!

E-posta

info@evceorganizasyon.com.tr